Отримайте миттєву знижку за промокодом "50грн" на замовленняДокладніше
Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Агрохімія... Доставка по Україні. Працюємо із 9.00 до 19.00год.
+380 (98) 177-07-76KyivstarДля замовлення
Відгуки про компанію Агрохімія. Замовлення та доставка по Україні
Нікіта
Дуже погано
Тема сообщения: Запрос по товару «Удобрения Партнер NPK 13:40:13 +S+ME+MgO» Хотел купить по цене указанной на сайте 175 кг удобрения, товар был в наличии. Пришел ответ от продавца что товара нет в наличии. Зря потраченное мое время Доброго дня! Даний препарат поки нема в наявності
Коментар продавця
Поставка товару можлива під замовлення подзвонивши менеджерові а не через сайт писати На багатьох сторінках сайту вказано "Для того щоб не було непорозуміннь,будь ласка перед замовленням на сайті,зателефонуйте менеджерові щоб узгодити актуальну ціну і наявність товару. " Тобто якщо є потреба купити-клієнт дзвонить і обговорює із менеджером і завжди все вирішується.
Покупець
Так а зачем вам тогда такой функционал как "написать компании", если с вами нужно только решать все в телефонном режиме. Зачем вам корзина на сайте если цены и наличие товара у вас не актуальны. Не нужно обманывать покупателя которому вы сами ответили что наличие не актуально, и говорить что где то там написано у вас на сайте что вам нужно звонить. В этой ситуации мой совет. Не пишите статус товара в "наличии" и не указывайте цену если данные не актуальны. А так я считаю отзыв более чем обьективный.
Алина Д.
Відмінно
Замовляла інсектицид Нурел Д . Товар прийшов в гарному вигляді, все чудово запечатано. Відмінно проявив себе! Всі задоволені такою співпрацею і якісним ЗЗР!
Николай П.
Відмінно
Обслуживанием доволен полностью, разъяснили все интересующие меня вопросы, подсказали, как лучше организовать доставку, чтобы это было быстро и надежно. В нашем деле каждый нюанс важен!
Олег К.
Відмінно
Дмитрий Г.
Відмінно
Хлопці швидко вийшли на зв'язок, досить кваліфіковано проконсультували. Така ж швидка відправка. Рекомендую.
Руслан В.
Відмінно
Фирма очень хорошо сработала. Перезвонили мне сами, по-моему, я вообще не ждал, там в течении 5 минут девушка меня набрала. Гербицид привезли быстро, проволочек с доставкой не было. Качество замечательное.
Олександр К.
Відмінно
Помірні ціни, висока якість продукту. Рекомендую!
Роман К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наявність та ціна гербічидів НЕ АКТУАЛЬНА, хоча на сайті стан "В НАЯВНОСТІ" замість кількох гербіцидів пропонують один і той же "замінник"
Коментар продавця
Клієнт замовив товар але пізніше відмовився не зрозуміло по якій причині адже щоб швидше відправити товар менеджер запропонував аналог.Якщо потрібно конкретно тільки той товар,що замовив клієнт то час відправки збільшується до 5днів.Тобто хотіли зробити відправку відразу аналог товару який замовив клієнт але він відмовився. Даний клієнт не має бажання позитивно вирішувати питання і все виглядає так,ніби це не чесна конкуренція.Робиться замовлення на сайті для того щоб провести дію і відразу відмовитись задля негативного відгуку.Тобто не є потреба в товарові а задля відгуку
Ірина Г.
Дуже погано
Может, магазин и хороший, но "вежливый" менеджер даже не дала возможности сделать заказ.
Тема сообщения: Запрос по товару «Удобрения Партнер NPK 13:40:13 +S+ME+MgO»
Хотел купить по цене указанной на сайте 175 кг удобрения, товар был в наличии. Пришел ответ от продавца что товара нет в наличии. Зря потраченное мое время
Доброго дня! Даний препарат поки нема в наявності
Поставка товару можлива під замовлення подзвонивши менеджерові а не через сайт писати
На багатьох сторінках сайту вказано "Для того щоб не було непорозуміннь,будь ласка перед замовленням на сайті,зателефонуйте менеджерові щоб узгодити актуальну ціну і наявність товару. "
Тобто якщо є потреба купити-клієнт дзвонить і обговорює із менеджером і завжди все вирішується.
Так а зачем вам тогда такой функционал как "написать компании", если с вами нужно только решать все в телефонном режиме. Зачем вам корзина на сайте если цены и наличие товара у вас не актуальны. Не нужно обманывать покупателя которому вы сами ответили что наличие не актуально, и говорить что где то там написано у вас на сайте что вам нужно звонить. В этой ситуации мой совет. Не пишите статус товара в "наличии" и не указывайте цену если данные не актуальны. А так я считаю отзыв более чем обьективный.
Замовляла інсектицид Нурел Д . Товар прийшов в гарному вигляді, все чудово запечатано. Відмінно проявив себе! Всі задоволені такою співпрацею і якісним ЗЗР!
Обслуживанием доволен полностью, разъяснили все интересующие меня вопросы, подсказали, как лучше организовать доставку, чтобы это было быстро и надежно. В нашем деле каждый нюанс важен!
Хлопці швидко вийшли на зв'язок, досить кваліфіковано проконсультували. Така ж швидка відправка. Рекомендую.
Фирма очень хорошо сработала. Перезвонили мне сами, по-моему, я вообще не ждал, там в течении 5 минут девушка меня набрала. Гербицид привезли быстро, проволочек с доставкой не было. Качество замечательное.
Помірні ціни, висока якість продукту. Рекомендую!
Наявність та ціна гербічидів НЕ АКТУАЛЬНА, хоча на сайті стан "В НАЯВНОСТІ" замість кількох гербіцидів пропонують один і той же "замінник"
Клієнт замовив товар але пізніше відмовився не зрозуміло по якій причині
адже щоб швидше відправити товар менеджер запропонував аналог.Якщо потрібно
конкретно тільки той товар,що замовив клієнт то час відправки збільшується
до 5днів.Тобто хотіли зробити відправку відразу аналог товару який замовив
клієнт але він відмовився.
Даний клієнт не має бажання позитивно вирішувати питання і все виглядає так,ніби це не чесна конкуренція.Робиться замовлення на сайті для того щоб провести дію і відразу відмовитись задля негативного відгуку.Тобто не є потреба в товарові а задля відгуку
Может, магазин и хороший, но "вежливый" менеджер даже не дала возможности сделать заказ.