Корзина
59 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Оригинальные или дженерики: какие СЗР выбрать?Детальнее
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3

Гербицид Гринфорт Экстра (Примэкстра TZ Голд 500)

В наличии

186 грн.

Гербицид Гринфорт Экстра (Примэкстра TZ Голд 500)
Гербицид Гринфорт Экстра (Примэкстра TZ Голд 500)
186 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380981770776 доб. Киевстар Для заказа
 • +380991303230 доб. Водафон Для заказа
Узнать партнерские цены
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380981770776 доб. Киевстар Для заказа
 • +380991303230 доб. Водафон Для заказа
Узнать партнерские цены
 • Контакты
  • Телефон:
   +380981770776 доб. Киевстар, Для заказа
   +380991303230 доб. Водафон, Для заказа
  • Контактное лицо:
   Администратор
  • Адрес:
   Украина, Киев, Украина
  • Email:
   agrokomplekt2000@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Гербіцид Гринфорт Экстра (Примэкстра TZ Голд 500)

Гербіцид Гринфорт Экстра (Примэкстра TZ Голд 500) - системний гербіцид для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.

Діюча речовина:

Метолахлор 312,5 г/л + Тербутилазин 187,5 г/л

Форма препарату:

Концентрат суспензії

Характеристика діючої речовини:

Метолахлор – відноситься до похідних хлор ацетаніліду. Дана група характеризується ефективним контролем однорічних односім’ядольних та багатьох двосім’ядольних бур’янів. Пошкоджуючи проростаючи насіння, ці гербіциди неефективно діють на вегетуючі бур’яни, оскільки процес фотосинтезу не чутливий до них. Фітотоксичний вплив на бур’яни виявляється в тому випадку, якщо гербіцид наявний від початку проростання насіння.

Тербутилазин – похідні триазину. Серед гербіцидів із похідних триазину є препарати широкого спектру дії здатні знищувати багато видів бур’янів, а також з вузькою вибірковістю. Вони характеризуються, як системною так і контактною дією. Всі триазинові гербіциди проникають у рослину краще через кореневу систему і досягають листків з транспіраційною течією.

Механізм дії:

Тербутилазин блокує процес фотосинтезу, метолахлор впливає на поділ клітин, блокуючи початкові стадії мітозу. Бур’яни гинуть у момент проростання. При використанні Грінфорт Екстра, введеного у нас на сайті,  під час вегетації препарат поглинається сходами та частково кореневою системою, переміщується по рослині, викликаючи при цьому загибель бур’янів.

Регламент застосування:

Культура

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Кукурудза

Однорічні злакові та однорічні дводольні бур’яни

4,0 – 4,5

Обприскування ґрунту до посіву, після посіву, або по сходах у фазі 3-5 листків культури

Соняшник

Однорічні злакові та однорічні дводольні бур’яни

4,0 – 4,5

Обприскування ґрунту до посіву, після посіву, під час посіву, але до появи сходів культури

Спектр дії:

Щириця (види), приворотень польовий, курячі очка польові, волосняк розсічний, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, гібіск трійчастий, гірчиця польова, грицики звичайні, ромашка (види), портулак городній, лобода (види), кропива (види), кропивка волосиста, гірчак березковидний, фіалка триколірна, талабан польовий, мишій (види), просо (види), просо волосовидне,  пальчатка (види), будяк жовтоцвітний, галінсога (види), лисохвіст мишохвостий, морква дика;

Середньочутливі: канатник Теофаста, амброзія полинолиста, лутига розлога, сить їстівна, молочай (види), підмаренник чіпкий, мальва лісова, подорожник (види), королиця посівна, вероніка двійчаста, осот городній, сухоребрик;

Особливості застосування:

Купити Гербицид Гринфорт Экстра (Примэкстра TZ Голд 500) варто через норму витрати робочого розчину, що становить 200 – 300 л/га. Поверхня поля перед внесенням має бути вирівняна, ґрунт повинен мати дрібно-грудкувату структуру, а також запаси доступної ґрунтової вологи. За посушливих умов рекомендовано після внесення загорнути на глибину 3-5 см для підвищення ефективності дії на бур’яни. На легких (слабо гумусних) ґрунтах рекомендується зменшити норму внесення до 4,0 л/га. При посходовому застосуванні Грінфорт Екстра на посівах кукурудзи фаза розвитку бур’янів не повинна перевищувати 2 справжні листки.

Вихід людей для проведення механізованих робіт дозволяється через 3 доби після внесення препарату, для виконання ручних робіт – через 7 днів.

Сумісність:

Гербіцид Грінфорт Екстра можна змішувати з іншими загальновживинами гербіцидами на відповідних культурах. Проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити тест на сумісність.

Застереження:

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний)

 • Під час внесення препарату необхідно уникати перекриття;
 • Не рекомендується проводити механічний обробіток ґрунту після внесення препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності;
 • Рясні опади, висока вологість ґрунту та низькі температури в період проростання культури можуть призвести до токсикації рослин;
Упаковка:

Каністри по 20 л.

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры подсолнечник,кукурудза,соняшник,кукуруза
Характер действия пестицида Избирательного  
Упаковка
Упаковка Канистра
Объем 20.0 (л)
 • Цена: 186 грн./л