Корзина
65 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Замовлення лише на каністру, банку, пакет чи мішок

Увага підробки

Підробки засобів захисту рослин

11.11.16

Проблема

Сільгоспвиробники, купуючи неякісні ЗЗР, втрачають урожай, а також завдають шкоди здоров’ю людей, які споживають їхню продукцію. Така ситуація не вигідна нікому: ні споживачеві, ні виробникові, ні легальному дистриб'юторові, ні державі.

Ринок ЗЗР можна поділити на кілька сегментів: 50% – легальний продаж, 20% – нелегальний імпорт, 25% – несанкціоноване перепакування, 5% – підробки. Найнебезпечніший для населення останній сегмент – підробки: він може становити реальну загрозу для здоров'я й життя людей. Неякісна, фальсифікована продукція, нелегально імпортована в Україну, також небезпечна. До цієї групи входять препарати, що не містять достатньої кількості діючої речовини (або вона взагалі відсутня), а також такі, до складу яких входять шкідливі хімічні добавки, заборонені в Україні. Відрізнити підроблену продукцію від оригінальної неспеціалісту дуже складно, а найчастіше навіть неможливо без ретельного аналізу.

 

Ризики від використання підробок:

Ризики для здоров’я операторів та людей навколо

• Потенційні ризики пошкодження або знищення культури

• Зниження врожайності • Невідомі залишки у продукції

• Екологічні ризики для навколишнього середовища: фауни, води та ґрунтів

• Погіршення родючості ґрунтів

• Поява резистентних (стійких) популяцій шкідливих організмів

• Післядія на наступні культури у ланці сівозміни (пригнічення росту, затримки розвитку, зрідження стеблостою чутливих культур, погіршення якісних показників урожаю тощо)

• Заборона на реалізацію врожаю

• Неможливість експорту продукції

• Фінансові збитки та втрачена репутація для фермера

Олена ФОМІНА, «Монсанто Україна»: 

Основна проблема, яка сьогодні турбує – це підробки, фальсифікати. Фальсифікат на ринку пестицидів займає близько 40%, залежно від сегменту ринку: промислову упаковку підробляють в обсязі мінімум 25%, а дрібну – ще більше.

Олександр ЛАПА, «Сингента»: 
– За нашими підрахунками, зростання ринку за останній рік становило в середньому 15-18%.

 

Будьте пильними! На ринку виявлено нові підробки препаратів DuPont (оновлюється)

Компанія  "Дюпон"   займає  вагому  долю ринку  засобів  захисту  рослин  в  Україні. 

Відповідно  ті,  хто  займаються  виробництвом  та  реалізацією  підробок,  спрямовують  свої  зусилля  саме  на препарати  компанії  Дюпон.  Важливо  зазначити, що  під  час  кризи  завжди  активізується  ринок  підробних препаратів  та  насіння.  На  бажанні  одних  заощадити,  завжди з’являються інші - бажаючі заробити. Тому зростання реалізації підробок в цьому році стає великою проблемою для агровиробників.

Що  стосується  основних  загроз  в  цьому сезоні хотілось би попередити про наступні випадки по відношенню до препаратів Дюпон, які найчастіше зустрічаються на ринку.

fake-express-1

ПІдробний гербіцид Експрес®

Ось такий продукт наразі реалізується на території Миколаївської області та поза її межами. Замість гранул всередині невідома речовина, схожа на подрібнене каміння
fake-granstar-gold-1

Підробний Гранстар® Голд

А так виглядає підробка на інший гербіцид, також виявлений у Миколаївській області. Колір та структура речовини всередині взагалі далекі від оригіналу.
fake-harmony-1

Підробний Хармоні®

Якщо говорити простими словами то підробляють препарати в основному відомих виробників таких як Дюпон,Сингента,Байєр,Басф.

Наприклад ГРАНСТАР Про, МІЛАГРО 040, ЕСТЕРОН,ЗЕНКОР  і тд не випускаються взагалі вже а на ринку України продається...Також гербіциди ТІТУС,БАЗИС,АКТАРА,МОСПІЛАН,ЕНВІДОР,ЦЕЗАР і тд в 99% продається  підробка.

Інсектицид Актара оригінальна має коштувати не менше 150 доларів за кілограм а на ринку 20-30уо...

Інсектицид Моспілан оригінальний має коштувати близько 90уо/кг а на ринку 15 -20...

Така ж ситуація із іншими найбільш популярними препаратами.

Звичайно є ,якщо так  можна назввати існують "якісні підробки" або "хороший китай".Там в більшості є ті діючі речовини,що і в оригіналі але в цьому Ви не можете бути впевнені.І ціна на такі"якісні підробки" не менша ніж вітчизняні аналоги.

 

Є два вихода із цієї ситуації:

1. Це купувати аналоги(генерики) які практично не відрізняються  від відомих брендів по якості, лише назвою і не підробляються, і мати гарантію,що купуєте те,що потрібно і набагато дешевше ніж оригінальний препарат.

2. Якщо немає аналогу потрібного Вам препарату або все ж схиляєтесь до оригіналу то купувати тільки в офіційних дистрибюторів або субдистрибюторів відомих виробників.

Другие новости