Корзина
65 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Замовлення лише на каністру, банку, пакет чи мішок

Рекомендації,що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

Рекомендації,що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

01.04.15

Рекомендації, що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

Озима пшениця виносить з урожаєм значну кількість елементів живлення з ґрунту. Для формування врожаю зерна 10 ц/га необхідно: 28-37 кг азоту; 11-13 кг фосфору; 20-27 кг калію, 5 кг кальцію, 4 кг магнію, 3,5 кг сірки та 5 г бору, 8,5 г міді, 270 г заліза, 82 г марганцю, 60 г цинку, 0,7 г молібдену. Слід зазначити, щоб отримати високий урожай потрібно повністю забезпечити рослину всіма елементами живлення. Отже, урожайність озимої пшениці залежить від лімітуючого чинника, тобто від того елемента, якого найменше міститься в ґрунті в доступному для використання рослинами вигляді, тому озима пшениця потребує внесення не тільки азоту, фосфору і калію, але й повного комплексу необхідних їй мікроелементів.

Найбільша потреба озимої пшениці в мікроелементах настає в період її активного росту, а саме в період від весняного відновлення вегетації до виходу у трубку, тому саме в цей період ми рекомендуємо вносити комплексне мікродобриво, яке розроблено спеціально для зернових культур .

 

Дуже важливим фактором, який впливає на загальну продуктивність озимої пшениці є інтенсивність фотосинтезу, яка залежить не тільки від інтенсивності сонячного світла, а й від забезпеченості рослинами усіма необхідними мікроелементами. Слід відзначити, що найбільший вплив на ефективність фотосинтезу має забезпеченість озимої пшениці магнієм, оскільки  магній впливає на всі процеси у клітинах рослин, де відбувається передача хімічної енергії та її накопичення (фотосинтез, дихання, гліколіз тощо). Тому ми також рекомендуємовносити додатково інноваційне мікродобриво, призначене для компенсації дефіциту магнію в рослинах шляхом позакореневого Ціна комплексу мікродобрив для пшениці на 1 га:

Разом – 74 грн.

 

Озима пшениця з проявом дефіциту фосфору

 

Як відомо, що після весняного відновлення вегетації в озимої пшениці може проявлятися дефіцит фосфору. Цей дефіцит проявляється зазвичай в тих випадках, коли фосфорні добрива або не були внесені перед посівом пшениці (як рекомендується), або не були внесені разом з посівом, а також в тих випадках, коли фосфорні добрива були внесені в недостатній кількості. В таких випадках ми рекомендуємо вносити рідке фосфорно-калійне добриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських. Ціна комплексу мікродобрив для пшениці + фосфор-калій на 1 га:

Разом – 137 грн.

Другие новости