Корзина
48 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Оригинальные или дженерики: какие СЗР выбрать?Детальнее

Рекомендації,що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

Рекомендації,що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

01.04.15

Рекомендації, що до внесення мікродобрив під озиму пшеницю

Озима пшениця виносить з урожаєм значну кількість елементів живлення з ґрунту. Для формування врожаю зерна 10 ц/га необхідно: 28-37 кг азоту; 11-13 кг фосфору; 20-27 кг калію, 5 кг кальцію, 4 кг магнію, 3,5 кг сірки та 5 г бору, 8,5 г міді, 270 г заліза, 82 г марганцю, 60 г цинку, 0,7 г молібдену. Слід зазначити, щоб отримати високий урожай потрібно повністю забезпечити рослину всіма елементами живлення. Отже, урожайність озимої пшениці залежить від лімітуючого чинника, тобто від того елемента, якого найменше міститься в ґрунті в доступному для використання рослинами вигляді, тому озима пшениця потребує внесення не тільки азоту, фосфору і калію, але й повного комплексу необхідних їй мікроелементів.

Найбільша потреба озимої пшениці в мікроелементах настає в період її активного росту, а саме в період від весняного відновлення вегетації до виходу у трубку, тому саме в цей період ми рекомендуємо вносити комплексне мікродобриво, яке розроблено спеціально для зернових культур .

 

Дуже важливим фактором, який впливає на загальну продуктивність озимої пшениці є інтенсивність фотосинтезу, яка залежить не тільки від інтенсивності сонячного світла, а й від забезпеченості рослинами усіма необхідними мікроелементами. Слід відзначити, що найбільший вплив на ефективність фотосинтезу має забезпеченість озимої пшениці магнієм, оскільки  магній впливає на всі процеси у клітинах рослин, де відбувається передача хімічної енергії та її накопичення (фотосинтез, дихання, гліколіз тощо). Тому ми також рекомендуємовносити додатково інноваційне мікродобриво, призначене для компенсації дефіциту магнію в рослинах шляхом позакореневого Ціна комплексу мікродобрив для пшениці на 1 га:

Разом – 74 грн.

 

Озима пшениця з проявом дефіциту фосфору

 

Як відомо, що після весняного відновлення вегетації в озимої пшениці може проявлятися дефіцит фосфору. Цей дефіцит проявляється зазвичай в тих випадках, коли фосфорні добрива або не були внесені перед посівом пшениці (як рекомендується), або не були внесені разом з посівом, а також в тих випадках, коли фосфорні добрива були внесені в недостатній кількості. В таких випадках ми рекомендуємо вносити рідке фосфорно-калійне добриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських. Ціна комплексу мікродобрив для пшениці + фосфор-калій на 1 га:

Разом – 137 грн.

Другие новости