Продавец Заказ на площадь от 2га. Доставка по Украине. Агрохимия. развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
81 отзыв
Замовлення лише на каністру, банку, пакет чи мішок

Підживлення сої азотними добривами.

Підживлення сої азотними добривами.
Підживлення сої азотними добривами.

19.01.14

Як відомо бобові культури мають на своїх коріннях бульбочкові бактерії,які вільно фіксують азот із повітря.При хорошому розвитку коріння  і високої активності бульбочкових бактерій соя практично не  відкликається на застосування азотних добрив. Якщо соя висівається на поле , на якому вона раніше або не вирощувалася , або вирощувалася давно , чисельність бульбочкових бактерій у грунті може бути недостатньою для нормального розвитку і активної фіксації атмосферного азоту. Ось тому і проводиться інокуляція насіння бульбочкових бактерій . Однак інокуляція не завжди буває успішною , і поганий розвиток бульбочок в таких випадках може викликати недолік азоту у сої .Особливо це замітно в останні роки,коли після посіву практично не буває опадів і згідно моїх дослідженнь,інокулянти "погано працюють".Хіба,що можна відмітити Оптимайз,який дійсно працює найкраще із всіх інших інокулянтів,як відомих брендів так і наших вітчизняних.Хоча і Оптимайз в посуху працює 50\50.

Тоді починається в сої азотне голодування,яке значно зменшує заплановану врожайність можна сказати навіть у рази.

В 2009-2010 роках,в США були проведені досліди на ділянках,де раніше не висівалась соя.на двох різних полях різних фермерських полях була посіяна соя,оброблена інокулянтом.В 2009 році в місті Соломон а в 2010році в місті Джипсум.

Після сходів в двох випадках було видно візуально азотне голодування і було вирішено провести азотне підживлення в різних нормах щоб визначити вплив підживлення азотними добривами.

В першому випадку(м.Соломон) проводилось підживлення в рядок і після внесення через кілька годин пішов дощ а в другому(м.Джипсум) звичайним розкиданням(звичайним нашим методом рокидачем типу НРУ) але опадів не було.

В таблиці викладені данні дослідження

Як ми бачимо,згідно результатів,бачимо,що внесення азотних добрив дає можливість збільшити врожайність більш ніж на 50%.

Але не все так добре від внесення добрив після сходів.Є кілька причин:

-Опік листя

-Втрати азоту через засушливу погоду(вивітрюється,якщо розкидати НРУ)

-Пошкодження рослин в процесі внесення

Є альтернатива основному добриву(карбамід чи селітра).

Можна внести мікродобрива позакоренево,разом із внесенням пестициців.Відомо,що мікродобрива до 10 раз краще засвоюються ніж основні.Тобто,коли видне голодування азотом(жовтіє листя) можна внести разом із гербіцидами мікродобриво,наприклад ФОЛІКЕР 18-18-18 або ФОЛІКЕР 22-2-22 у нормі 2-5кг га і вирішити цю проблему.Вже через невеликий термін Ви самі візуально побачите ефект.

Якщо Вас зацікавило-звертайтесь і ми разом підберемо потрібну систему живлення для будь-якої культури.

З повагою Роман.  тел.098-00-56-406   agrokomplekt2000.com.ua

 

Другие статьи